O mně

Ahoj! Jmenuji se Marie a jsem pleťovou terapeutkou a majitelkou salonu Skin health. Salon vznikl s cílem nabídnout mým klientům jedinečnou komplexní péči a individuální přístup v oblasti péče o pleť a zdraví. Mým posláním je pomáhat lidem uzdravit a vyřešit jejich problémy spojené s pletí a jejich zdravím, protože tyto dvě věci spolu úzce souvisí. Váš obličej odráží vaše vnitřní zdraví. Když se problémy projeví na kůži, signalizuje to hlubší problém probíhající někde v těle.

Sama jsem dlouhé roky bojovala se zdravotními problémy a akné, které jsem úspěšně zvládla sama vyléčit přírodní cestou. Díky mým vlastním a mnohaletým zkušenostem Vám dnes dokážu porozumět, dobře nasměrovat a sestavit komplexní péči na míru.

Nabízím celostní přístup a řeším problémy podle vnitřních příčin. Mým cílem je Váš problém vyřešit, né jen krátkodobě potlačit.

Můj příběh s akné

S akné jsem bojovala dlouhých 11 let. Po celou tu dobu jsem navštěvovala různé lékaře, kosmetičky, dermatology, kliniky, vyzkoušela snad všechny procedury a produkty určené na akné. Cpali do mě léky, xkrát mi předepsali antibiotika, také mi nasadili vysoce hormonální antikoncepci. Nic z toho nepomohlo, naopak mi léky zdravotně přitížily a po antikoncepci jsem přibrala 10 kilo, takže jsem na tom byla se sebevědomím ještě hůř. Víte proč nic z toho nepomohlo? Protože se nikdy neřešily vnitřní příčiny. Když se u vás objeví akné, vždy to signalizuje hlubší problém, probíhající někde v těle. Tělo se vám snaží říct, že něco není v pořádku.

Neustále jsem slýchala, že jsou příčinou akné hormony a nic se s tím nedá dělat. S tímhle tvrzením jsem se, ale odmítala smířit. A tak začala moje cesta pátrání a hledání něčeho co mi pomůže a někoho kdo mi vysvětlí proč se to děje a jak s tím skoncovat. Po x letech zkoušení všech bezradných tipů, krémů, kosmetických procedur jsem se naučila s akné bojovat a přijít na skutečné příčiny tohoto onemocnění.

Akné dokáže udělat velké jizvy jak na těle tak na duši a hlavně vás dokáže zbavit sebevědomí a sebelásky. Každý kdo se s ním setkal, ví jaký nápor je to na psychiku a jaké to je, když nechcete vycházet z domu. Vyhýbáte se lidem, společenským akcím, focení i zrcadlu, protože se na sebe neradi díváte a nemáte se rádi.  Za ty dlouhé roky co mě akné trápilo, jsem ušla opravdu náročnou cestu plnou překážek, slz a hlavně zkušeností, díky kterým dnes dělám svou práci - pleťového terapeuta. Moje mnohaleté “prokletí” se stalo mou obživou, koníčkem a vášní. 

Tomu kdo trpí na akné, těžko dokáže porozumět člověk, který si tím neprošel. Proto vnímám mou cestu jako obrovskou výhodu v mém oboru. Díky všem mým mnohaletým zkušenostem, vám rozumím a dokážu vám poradit a nabídnout řešení. Je důležité, abyste pochopili, že je to náročná cesta a že se bohužel zázraky nedějí přes noc. Léčba kožních onemocnění trvá měsíce, a moc vyléčit se, máte ve svých rukou hlavně vy sami. Já vám ukážu cestu, vysvětlím příčinu, nabídnu řešení, proberu s vámi změnu jídelníčku, doporučím vhodné produkty, ošetření a bylinky/doplňky stravy. Potom to, ale závisí na vás jak s informacemi naložíte a jak moc budete ochotni do své pleti investovat, vykročit ze své komfortní zóny a změnit spoustu věcí ve svém životě.


Takto vypadala moje pleť bez make-upu.

Takto vypadala moje pleť s make-upem. Akné nešlo ani schovat.

Jak to v salonu chodí?

Na základě podrobné konzultace a analýzy zjistíme jak je na tom vaše pleť, jaká je její minulost a jaké jsou její aktuální potřeby. Rozklíčujeme příčiny případných problémů a řipravíme Vám plán Vaší domácí a salonní péče, abychom společně dosáhli Vašich požadovaných výsledků.

Můžete se těšit na velmi příjemné prostředí, osobní a komplexní přístup. V salonu Skin health nabízím širokou škálu nejmodernějších profesionálních ošetření, mám rozsáhlé znalosti a neustále se školím a zdokonaluji, abych Vám nabídla ty nejlepší služby. Mou zárukou jsou výsledky a spokojení klienti, znalosti a kvalitní dermatologické a kosmetické produkty. Mým cílem je získat spokojené klienty, kteří se ke mě budou pravidelně a rádi vracet.

Pracuji s prestižními značkami: GIGI Laboratories, Dermalogica, Meder Beauty, pH formula a MEDER. Produkty si můžete zakoupt v salonu nebo našem e-shopu.