O mně

Ahoj! Jmenuji se Marie a jsem pleťovou terapeutkou a majitelkou salonu Skin health. Salon vznikl s cílem nabídnout mým klientům jedinečnou komplexní péči a individuální přístup v oblasti péče o pleť a zdraví. Mým posláním je pomáhat lidem uzdravit a vyřešit jejich problémy spojené s pletí a jejich zdravím, protože tyto dvě věci spolu úzce souvisí. Váš obličej odráží vaše vnitřní zdraví. Když se problémy projeví na kůži, signalizuje to hlubší problém probíhající někde v těle.

Sama jsem dlouhé roky bojovala s problematickou pletí a proto jsem se o péči o pleť začala zajímat už ve velmi mladém věku. Díky mým vlastním a mnohaletým zkušenostem Vám dnes dokážu porozumět, dobře poradit a sestavit komplexní péči abyste dokázali vyřešit problémy spojené s Vaší s pletí.

Ve většině případů kožních onemocnění se jedná o vnitřní příčinu. Proto nestačí pouze léčba pomocí produktů a ošetření, ale i změna stravování + podpora doplňků stravy/bylinek. Mým cílem je Váš problém vyřešit, né jen krátkodobě potlačit.

Jak to u mně chodí?

Na základě podrobné konzultace a analýzy zjistíme jak je na tom vaše pleť, jaká je její minulost a jaké jsou její aktuální potřeby a sestavíme jedinečnou komplexní péči přímo pro Vaši pleť a rozklíčujeme příčiny případných problémů. Připravíme Vám plán Vaší domácí a salonní péče, abychom dosáhli požadovaných výsledků.

Můžete se těšit na velmi příjemné prostředí, osobní a komplexní přístup. V salonu Skin health nabízím širokou škálu nejmodernějších profesionálních ošetření, mám rozsáhlé znalosti a neustále se školím a zdokonaluji, abych Vám nabídla ty nejlepší služby. Mou zárukou jsou výsledky a spokojení klienti, znalosti, moderní kosmetické přístroje a kvalitní dermatologické a kosmetické produkty.

Mým cílem je získat spokojené klienty, kteří se ke mě budou pravidelně a rádi vracet.

Pracuji s prestižními značkami: GIGI Laboratories, Dermalogica, Meder Beauty, pH formula a BioRePeel. V mém salonu si můžete zakoupit veškeré produkty na domácí péči.