Kosmetické služby – Praha Vinohrady

Poznejte, co vaše pleť potřebuje a dopřejte jí péči na míru. Na základě konzultace a profesionální analýzy pleti sestavíme jedinečný pečující komplex přesně pro vaši pokožku. Skoncujte konečně s problémy, které ji trápí. Léčba akné, růžovky a dalších kožních problémů podle vnitřních příčin. Pracujeme s prestižními značkami Dermalogica, GIGI Laboratories, Meder Beauty a BioRepeel.

Kdy začít s profesionální péčí o pleť?

S profesionální péčí o pleť doporučujeme začít kolem dvacátého roku věku. Pokud vás trápí akné, suchá místa, nebo jiné problémy, tak klidně dříve. Zjistíme, co vaši pleti chybí a zvolíme pro kosmetické ošetření ty produkty, které o ni budou pečovat nejlépe.

Jak probíhá ošetření v našem salonu?

Začínáme konzultací. Poté pleť nejprve šetrně odlíčíme. Podle diagnostiky pleti zvolíme nejvhodnější variantu další péče. Odumřelé kožní buňky odstraníme peelingem a poté pleť zklidníme tonizací. Je-li třeba, pleť hloubkově vyčistíme. Pleť si po čištění a peelingu zaslouží relax. Masáž obličeje zlepší její prokrvení a nastartuje oběhový systém. Na závěr naneseme vysoce aktivní sérum a masku. Výsledkem je čistá, vyživená a zářící pleť.

Pro krásnou pleť bojujeme společně

Pravidelnost je základ. Doporučujeme profesionální kosmetické ošetření v našem salonu alespoň 1 x měsíčně. Provádíme expresní ošetření za 30 minut, intenzivní 60 minutovou péči ale i relaxační 90 minutovou péči. Zjistěte varianty našich kosmetických procedur.

Nejpreciznější kosmetické ošetření nezaručí dlouhodobé výsledky bez vaší snahy. Pleti se musíte věnovat každý den. Proto pro vás sestavíme personalizovaný plán péče o pleť a doporučíme vhodné produkty pro aplikaci ráno a večer. Zdá se vám investice do produktů příliš nákladná? Věnujeme vám balíček vzorků. Díky nim se přesvědčíte, jak výrazného zlepšení jde touto kosmetikou dosáhnout. 

Další rady pro krásnou pleť:

  • hydratujte pleť zevnitř tím, že pijete hodně vody, 

  • odlíčení před spaním musí být vaše mantra,

  • pupínku se doma zbavujte jen tehdy, když už jej nezakryje ani sebelepší korektor,

  • při vystavení slunečním paprskům používejte opalovací krém. Doporučujeme také make-up, jehož součástí je SPF 30 a výše,

  • dopřejte pleti dostatek spánku,

  • zkuste omezit nezdravá jídla, kouření a alkohol. 


Rezervaci udělejte online, nebo volejte na + 420 774 989 193