DERMOAROMA PEELING - Praha

Nová revoluční generace peelingu.

DERMOAROMA - REVOLUCE MEZI PEELINGY

Dermoaroma je italská značka , založena týmem nejlepších specialistů a farmaceutů, podložena mnohaletými studiemi a výsledky.

Dermoaroma peeling systém je nová generace peelingu! Peelingy jsou patentované a vyznačují se jedinečnou vynikající technologií, kterou nepoužívá žádná jiná značka. Navíc jsou zcela bezpečné, vhodné pro celoroční použítí a přináší úžasné výsledky. 

Tyto peelingy si oblíbily známe celebrity a pracují s nimi lékaři a kosmetoložky po celém světě, hlavně v USA.

V čem spočívá jedinečnost těchto peelingů?

☑️ Dermoaroma má speciální patentovaný systém inkapsulace. Každá kyselina je uzavřena ve speciální lipidové kapsli, díky které, je chráněná před vzájemným působením ostatních kyselin, proniká do pokožky hlouběji a ve větších koncentracích, a přitom pleť nepoškozuje!

☑️ Kyseliny se z lipidových kapslí pomalu uvolňují hluboko v pokožce a působí až 6 hodin! Při takovémto rovnoměrném a pomalém uvolňování kyselin není pokožka vystavena najednou velkému stresu. Na rozdíl od jiných peelingů kyseliny naopak působí jemně a dlouhodobě ve vysoké koncentraci, aniž by docházelo k poškození pokožky.

⁠☑️ Receptury vznikaly s ohledem na účinné vlastnosti kyselin ve vysokých koncentracich, aby bylo dosaženo maximálnich výsledků.

⁠☑️ Ošetření se kombinuje s revolučními produkty s exozomy.

Co jsou to exozomy?

Exozomy přináší revoluci v omlazování pokožky. Představte si exosomy jako malé membránové váčky, které v sobě uchovávají proteiny, lipidy a nukleové kyseliny, které se transportují do buněk dle jejich potřeby. Exozomy nutí buňky vytvářet kolagen a omlazují pleť na hluboké buněčné úrovni. Mají silné protizánětlivé a regenerační vlastnosti. Prostupují do hlubších vrstev pokožky a řeší problémy s pletí jako jsou vrásky, pigmentové skvrny, nerovnoměrná struktura pleti a hydrataci. Exozomy se získávají z různých zdrojů, jako jsou rostlinné buňky, kmenové buňky nebo mikroorganismy.

Účinky exozomů: silná regenerace pleti, hojení ran, zlepšení struktury pleti, stimulace a podpora tvorby kolagenu, hloubková hydratace, snížení produkce melaninu - pigmentových skvrn, posílení ochranné bariéry pokožky

Pro koho je peeling vhodný?

Dermoaroma nabízí peelingy pro všechny typy a stavy pleti - omlazní pleti, vrásky, pigmentové skvrny, remodelace pokožky, lifting, vyrovnání povrchu pokožky, post akné fleky, lehká forma akné.

Na výběr máme ze 4 druhů peelingů, který vybereme podle aktuálního stavu a potřeb vaší pokožky.

Pro dosažení maximálního viditelného a dlouhotrvajícího výsledku doporučujeme provést 3 ošetření s měsíčním rozestupem + sérum s exozomy na domácí použití, které silně regeneruje pleť a mnohonásobně zvyšuje efekt a účinky ošetření.

Kontraindikace

 • Těhotenství a kojení.

 • Individuální nesnášenlivost k složkám peelingu.

 • Čerstvá poškození pokožky (říznutí, rány, odřeniny aj.).

 • Hnisavá onemocnění pokožky (furunkuly, erysipel aj.).

 • Infekční onemocnění v ostré fázi (virózy).

 • Virová onemocnění pokožky a jiných orgánů (herpes).

 • V průběhu uplynulých předešlých 2 týdnů byla provedena aplikace botoxu nebo jiné injekčně aplikované látky.

 • V uplynulých 6 měsících byly užity léky na akné (např. isotretinoin).

 • V uplynulých 2 týdnech proběhla - exfoliace pomocí laserem, světelná terapie, mikrodermabraze, chemický peeling.

 • V průběhu týdne před ošetřením používání retinolu či jiných aktivních látek (kyseliny, aktivní peelingy, produkty od lékaře na předpis např. zineryt apod.)

 • V uplynulých 72 hodinách byla provedena depilace v oblasti ošetřovaného místa.