Kosmetika pro těhotné a kojící - Praha

Můžete své pleti vklidu dopřát pořádnou péči i během těhotenství a kojení.

Péče o pleť v těhotenství

Během mateřství v těle nastává spoustu hormonálních změn a to se samozřejmě podepisuje na kvalitě pleti. Bohužel většinou k negativně. Pleť může být více mastná, může se objevit akné, pigmentové skvrny, podráždění nebo naopak může být pokožka sušší než obvykle.

V období mateřství mají ženy velké omezení v oblasti kosmetiky - nesmí se na ně použávat kosmetické přístroje, ani aplikovat spoustu aktivních látek. Nemusí to však znamenat , že by ženy v těhotenství měly přestat chodit na kosmetické ošetření a přestat pečovat o svou pleť. Nechte se hýčkat a rozmazlovat i během těhotenství, vaše pokožka potřebuje právě teď zvýšenou péči. Nebojte se požádat svou kosmetičku o vytvoření maximálního pohodlí během ošetření, třeba polohováním lehátka - tak, abyste se cítila co nejpohodlněji, a mohla si užít masáže a kosmetickou péči.

Čemu se během těhotenství vyvarovat?

V období těhotenství je péče o pleť velmi omezená. Je spousta věcí, kterým se ženy během mateřství musí vyhýbat a dát si pozor.

Zejména se jedná o přístrojová ošetření jako např. laser, ultrazvuková špachtle, radiofrekvence, mezoterapie, mikrojehličkování a PDT světlo. Dále aplikace botoxu a výplňových materiálů vpichem, tetování a piercing.

Také byste se měli vyhýbat látkám jako jsou retinoidy, hydrochinon, oxybenzone, hodně koncentovaná kyselina salicylová, formaldehyd, parabeny, ftaláty, benzoyl peroxid, esenciální oleje, amoniak, diethanolamin, dihydroxyaceton..

Vhodné Kosmetické Ošetření během těhotentsví a kojení

Bioplasma

čas: 60 min / 2.090 Kč

GIGI bioplasma je luxusní unikátní řada, která řeší: první příznaky stárnutí, hurbou texturu pleti, dehydrataci, nejednotný ton pleti, rozšiřené pory akomedony.

Efekt ošetření zajištují obsažené rostlinné kmenové buňky, které se získávají z mořských řas. Díky biomimetickým látkám se pokožka lépe vyrovnává s poškozením, které jí způsobuje nejen vnější prostředí, ale i věk.

Po ošetření je pleť krásně jemná, hydratovaná, rozjasněná, sjednocená, póry jsou stažené a mastný lesk se eliminuje. Toto ošetření lze provádět celoročně bez omezení.

Ošetření se doporučuje klientkám od 25 let a více.

Všechny ošetření KOSMETIKOU meder
(RED-APAX, HYDRA-FILL, ARMA-LIFT)

čas: 60 min / 2.090 Kč

Ošetření RED-APAX - Přírodní prebiotická terapie pro pleť, kterou trápí začervenání, citlivost, rosacea, ekzémy, zánětlivé akné a dermatitida.

Ošetření HYDRA-FILL -  Ošetření pro suchou, dehydrovanou a atopickou pokožku.

Ošetření ARMA-LIFT - Omlazující liftingové ošetření pro zralou pleť s jemnými vráskami a nerovnoměrným tónem pleti.

Kosmetika MEDER je čistě přírodní, bez umělých parfemací a barviv, parabenů, živočišných a chemických látek.

Karboxyterapie

čas: 70 min / 2.190 Kč

Jedná se o metodu omlazení pleti založená na použití oxidu uhličitého CO2, který přispívá k lepšímu prokrvení a intenzivní regeneraci stárnoucí tkáně a následnému nasycení pokožky kyslíkem a živinami. Ošetření s maximálním množstvím účinných látek působí až na buněčné úrovni.

Tato procedura má velmi silný hydratační a anti-agingový efekt. CO2 proniká do pokožky a do cév a vede k lepšímu okysličení a prokrvení, čímž pozastavuje stárnutí pleti.