Laminace obočí / Brow lifting

Laminace obočí neboli Brow lifting je dnes velmi oblíbená metoda pro jeho pozvednutí a zvýraznění.
Neposedné chloupky tak nebudete muset každé ráno upravovat.
Obočí díky laminaci zůstane dlouho perfektní.

Jak probíhá laminace obočí?

Laminace obočí neboli Brow lifting, je rychlá a velmi účinná metoda úpravy obočí. Díky laminaci už nemusíte neposedné chloupky každé ráno upravovat a vaše obočí bude perfektní. Laminace obočí krásně chloupky zvýrazní, narovná, zafixuje, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí. 

1. Očištění a příprava

To se děje pomocí speciálního šampónu a dezinfekce, které chloupy vyčistí od nečistot a odmastí je, aby následné produkty spávně fungovaly.

2.Změkčení chloupků

Na obočí se nejprve nanese změkčující gel. Jakmile jsou chloupky tvárnější, lépe se s nimi pracuje a tvarují se. Laminace zasahuje do struktury chloupku a mění ji. Má na něj podobný vliv jako trvalá.

3.Laminace

Na změkčené obočí je nanesený fixační krém a pomocí kartáčků jsou chloupky tvarovány nahoru. Fixace se podpoří fólií, ve které po nějaký čas vytvarované obočí zůstane.

4. Barvení obočí

Obvykle doporučujeme podpořit finální efekt barvením obočí a zvýraznit i ty jemnější chloupky. Následně se aplikuje speciální sérum, které chloupky vyživí a vyplní a díky tomu získají také větší objem.

Pro koho je Laminace obočí vhodná ?

Laminace obočí je vhodná pro ženy s hustým tvrdým těžko upravitelným obočím, ale také pro ty, které trápí asymetrické, příliš tenké nebo nevýrazné obočí. Laminace chloupky dokáže zvýraznit a také podpoří jejich kvalitu.

Kontraindikace

Tato procedura není vhodná pro těhotné a kojící ženy. Pokud máte sklon k alergiím, doporučujeme se laminaci vyhnout. Kožní onemocnění nebo popraskaná kůže v této oblasti mohou být také kontraindikací.

Laminace obočí
jak dlouho vydrží?

Výsledek vydrží jeden až dva měsíce.
Nejméně 24 hodin po proceduře se vyhněte přímému kontaktu s vodou a nadměrnému teplu (sauna, solárium). Nepoužívejte v oblasti žádný make-up, krémy ani další přípravky. Obočí se snažte nedotýkat.

Další laminaci obočí můžete provádět nejdříve 7 týdnů od poslední návštěvy.