Přírodní kosmetika MEDER - Praha

Přírodní léčba na bázi prebiotik. Švýcarská značka MEDER Beauty nabízí komplexní řady produktů zaměřené na nejrůznější problémy s pletí.

PROČ SI VYBRAT MEDER?

Meder je švýcarská kosmetická značka, která nabízí prémiovou péči o pleť. Všechny produkty jsou mikrobiom-friendly, lze je bezpečně používat v jakémkoli ročním období a během těhotenství i kojení. Produkty Meder jsou vhodné a bezpečné pro všechny typy pleti včetně velmi citlivé, reaktivní, atopické i pleti, kterou trápí dermatitida. Produkty obsahují kombinaci prebiotik, probiotik, biotechnologických peptidů, epigenetických složek a organických rostlinných extraktů, které přináší opravdové a viditelné výsledky. 

Meder ve svém složení nevyužívá retinol a kyseliny, z toho důvodu jsou produkty velmi bezpečné a nemají negativní dopad na Vaši kožní bariéru. Ve složení produktů najdete pouze esenciální složky s minimem konzervačních látek a žádné parfemace ani barviva. Meder klade důraz na udržitelnost a ekologii. Všechny produkty jsou vyrobeny z ekologicky šetrných surovin a jsou baleny v recyklovatelném obalu. Produkty se netestují na zvířatech ! Pokud hledáte prémiovou péči o pleť, která je založena na vědeckém výzkumu a inovacích, značka Meder Beauty je tou správnou volbou. S jejími produkty můžete dosáhnout krásné a zdravé pleti, která bude zářit krásou a svěžestí.

PRODUKTY MEDER OBSAHUJÍ: peptidy, kmenové buňky, aminokyseliny, probiotika, prebiotika, metabiotika, rostlinné výtažky. enzymy, organické oleje, vitamíny, kyselinu hyaluronovou, polyhydroxykyseliny, růstový faktor

PRODUKTY MEDER NEOBSAHUJÍ: retinol a jeho deriváty, AHA a BHA kyseliny, hydrochinon, aromata, umelé barviva a parfemace, parabeny, složky živočišného původu.

Ošetření RED-APAX

Čas: 60 min / 2090 kč

Přírodní prebiotická terapie pro pleť, kterou trápí začervenání, citlivost, rosacea, ekzémy a dermatitida.

Obsažené extrakty z rostlin okamžitě zklidňují, potlačují zánět a posilují kapiláry. Prebiotika vytváří živnou půdu pro zdravý mikrobiom a snižují množení patogenních bakterií.

RED-APAX nabízí neurokosmetické ošetření pokožky, při kterém se používají přípravky se silným protizánětlivým zklidňujícím účinkem. Ošetření navrací pokožce pocit pohodlí, hydrataci a hebkost. Zmírňuje citlivost a začervenání, urychluje zotavení po poranění pleti a snižuje intenzitu cévních reakcí.

Doporučujeme sérii ošetření a produkty RED-APAX na domácí použití, pro dosažení viditelného a dlouhotrvajícího výsledku. Produkty MEDER si můžete zakoupit v našem salonu.

Ošetření HYDRA-FILL

Čas: 60 min / 2090 kč

 Léčba suché, dehydrované a atopické pokožky.

Ošetření normalizuje množství vody v hlubokých vrstvách pokožky a posiluje její přirozenou ochranu. Také zesvětluje a vyplňuje pleť, zjemňuje vrásky, známky únavy a poškození volnými radikály. Ošetření je hodné i jako zotavení a rehabilitace povysoce intenzivních procedurách.

Výsledkem ošetření je hydratovaná, sjednocná a rozjasněná pleť (efekt jako z photoshopu).

Doporučujeme sérii ošetření a produkty MEDER na domácí použití, pro dosažení viditelného a dlouhotrvajícího výsledku. Produkty MEDER si můžete zakoupit v našem salonu.

Ošetření ARMA-LIFT

Čas: 60 min / 2090 kč

Omlazující liftingové ošetření pro zralou pleť s jemnými vrásky a nerovnoměrným tónem.

Biotechnologické peptidy a technologie kmenových buněk podporuje tvorbu nových proteinů v kůži a redukuje vrásky, zatímco epidermální růstový faktor urychluje regeneraci pokožky.

Výsledkem ošetření je celkové omlazení a regenerace pokožky lifting a korekce pigmentace, bnova tonusu a pevnosti pokožky. Vhodné jako příprava na vysoceintenzivní ošetření či rehabilitace po vysoce intenzivním ošetření a chirurgických zákrocích. Ošetření je vhodné od věku 35 let a více.

Doporučujeme sérii ošetření a produkty MEDER na domácí použití, pro dosažení viditelného a dlouhotrvajícího výsledku. Produkty MEDER si můžete zakoupit v našem salonu.