Profesionální kosmetické
ošetření meder Beauty

Přírodní léčba na bázi prebiotik. Švýcarská značka MEDER Beauty nabízí komplexní řady produktů zaměřené na nejrůznější problémy s pletí.

Švýcarská značka MEDER Beauty nabízí komplexní řady produktů zaměřené na nejrůznější problémy s pletí.

Všechny produkty jsou mikrobiom-friendly, lze je bezpečně používat v jakémkoli ročním období a během těhotenství i kojení. Priority značky MEDER Beauty - bezpečnost, stabilní výsledky a zdravý vzhled pleti.

Ošetření MEDER RED-APAX

Čas: 60 min / 2090 kč

Moderní a přírodní terapie kůže prebiotiky a organickými rostlinnými extrakty ke snížení zarudnutí pleti, kterou trápí rosacea, ekzémy a citlivost.

Obsažené extrakty z rostlin okamžitě zklidňují, potlačují zánět a posilují kapiláry. Prebiotika vytváří živnou půdu pro zdravý mikrobiom a snižují množení patogenních bakterií.

RED-APAX nabízí neurokosmetické ošetření pokožky, při kterém se používají přípravky se silným protizánětlivým zklidňujícím účinkem. Ošetření navrací pokožce pocit pohodlí, hydrataci, hebkost. Zmírňuje citlivost a začervenání.  Urychluje zotavení po poranění pleti a snižuje intenzitu cévních reakcí.

Doporučujeme sérii  ošetření a produkty RED-APAX na domácí použití, pro dosažení maximálního výsledku. Ošetření provádíme v našem salonu a produkty si u nás můžete zakoupit.