Profesionální
ošetření kosmetikou GIGI

Izraelská značka GIGI Cosmetic Laboratories představuje ultramoderní patentované řady pro léčbu nejrůznějších problému s pletí.

Profesionální kosmetika GIGI Cosmetic Laboratories, pochází z Izraele. Velkou péči tato značka věnuje výběru přírodních ingrediencí. Každý výrobek je podroben rozsáhlému vědeckému výzkumu a testování. Kosmetika GIGI klade důraz na vysoký standard svých produktů a vyhovující péče všem typům a stavům pleti.

Kosmetika GIGI nabízí vynikající výsledky a účinky díky unikátní kombinaci přírodních složek a biotechnologií. Při výrobě produktů jsou dodržovány stejně přísné standardy jako při výrobě léčiv. Gigi využívá velmi účinných látek a použití kyselin. Proto jsou výsledky patrné ihned po proceduře. 

ACNE TREATMENT

čas: 90-110 min / 2.190 Kč

Kosmetické ošetření pro problematickou aknózní pleť

Ošetření na bázi aktivních účinných látek s protizánětlivým antibakterikálním účinkem. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie. Pomáhá při pubertálním akné, skvělé výsledky má také u klientek mastnou či zánětlivou pletí nebo hormonálními výkyvy. Ošetření zahrnuje hloubkové čištění, je-li pleť zanešená.

Účinky procedury: Protizánětlivý, antibakteriální a hojivý účinek. Ošetření zmírňuje zánětlivost akné.Čistí pleť a odstraňuje přebytky kožního mazu. Vyrovnává aktivitu mazových žláz a normalizuje olupování rohové vrstvy. Neutralizuje volné radikály. Napomáhá okamžitému hojení ran.

KARBOXYTERAPIE

čas: 70 min / 2.190 Kč

Jedná se o metodu zlepšení struktury a kvality pleti založená na použití oxidu uhličitého CO2, který přispívá k lepšímu prokrvení, intenzivní regeneraci a následnému nasycení pokožky kyslíkem a živinami.

Tato procedura zvyšuje hladinu oxidu uhličitého v kůži, což vyvolává účinek v podobě zvýšeného přísunu kyslíku do problémových oblastí a stimuluje důležité procesy v pokožce. Během aktivace se rozšíří krevní cévy, tonizují se svaly cévních stěn, zvýší se prokrvení pokožky a aktivuje se buněčný metabolismus. Má výrazné protizánětlivé a imunomodulační účinky. Napomáhá rychlému ústupu zánětlvých prvků, minimalizuje jizvy různého původu a zajistí aktivní rozvodf kyslíku k jednotlivým buňkám.

Jaké jsou hlavní účinky karboxyterapie: okamžitý lifting, stimulace tvorby kolagenu, hloubková hydratace, zlepšení struktury a kvality pokožky, obnova imunity pokožky, zmírnění projevů růžovky nebo akné, redukce otoků a zpevnění pokožky očního okolí, sjednocení a rozjasnění tónu pleti, eliminuje post akné (hyperpigmentace), zlepšuje jizvičky.

Ošetření Nutri-peptide

čas: 80 min / 2.190 Kč

Ošetření pro dehydratovanou, suchou, zralou, unavenou pleť bez jasu a smíšenou pleť.

Produkty z řady Nutri-peptide v sobě spojují inovativní high-tech biotechnologické ingredience a přírodní složky, které stimulují přirozené regenerační schopnosti ve všech vrstvách pokožky.

Toto peptidové ošetření zvýší hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové, zlepší strukturu a tón pleti za pomocí kyseliny mléčné a glykolové. Zjemní vrásky, dodá pleti svěžest a jemnost a zajistí optimální funkci mazových žláz. Peptidy působí do hloubky, čímž zajistí delší efekt na pleti než běžná kosmetická ošetření.

Jaké jsou účinky procedury: Hloubková hydratace. Zlepšení struktury pokožky. Sjednocení barvy a jasu pleti. Zjemnění vrásek. Zvýšení syntézy kolagenu a elastinu. Regulace mazových žláz a čištění. Rozjasnění, svěžest a mladistvý vzhled. Ochrana buněk pomocí atnioxidantů.

Ošetření Bioplasma

čas: 60 min / 2.090 Kč

GIGI bioplasma je luxusní unikátní řada, která řeší:
rozšířené póry, hrubou texturu pleti, šupiny, suchost a dehydrataci, první příznaky stárnutí pleti: vrásky, změny elasticity, zašedlá pleť.

Efekt ošetření zajištují obsažené rostlinné kmenové buňky, které se získávají z mořských řas. Díky biomimetickým látkám se pokožka lépe vyrovnává s poškozením, které jí způsobuje nejen vnější prostředí, ale i věk.

Po ošetření je pleť krásně jemná, hydratovaná, rozjasněná, sjednocená, póry jsou stažené a mastný lesk se eliminuje. Toto ošetření lze provádět celoročně bez omezení. Ošetření se doporučuje klientkám od 25 let a více.

Ošetření NEW AGE G4

čas: 90 min / 2.490 Kč

Liftingové anti-age ošetření pro zralou a stárnoucí pleť. Ošetření proti stárnutí s inovativním komplexem 3 peptidů, které stimulují a obnovují pleť. Jedná se o novou éru víceúrovňové obnovy pokožky.

Produkty NEW AGE obsahují jedinečný multifunkční komplex P.C.M - složený z peptidů a ceramidů zaměřený na obnovu a podporu hydrolipidové vrstvy a stimulaci mezibuněčné hmoty. Díky aktivizaci buněčného metabolismu pomocí aktivního komplexu P.C.M se zvyšuje produkce složek mezibuněčné hmoty, aminokyselin, polysacharidových komplexů a složek rohové vrstvy. Ošetření se doporučuje klientkám ve věku 35 a více.

Jaké jsou účinky procedury? okamžitý lifting a zpevnění, stimulace a regenerace pokožky, hloubková hydratace, ochrana buněk pomocí atnioxidantů, regenerace pleti po agresivních kosmetických procedurách, zlepšení struktury pokožky