Profesionální
ošetření pleti kosmetikou GIGI

Izraelská značka GIGI Cosmetic Laboratories představuje ultramoderní patentované řady pro léčbu nejrůznějších problému s pletí.

Profesionální kosmetika GIGI Cosmetic Laboratories, pochází z Izraele. Velkou péči tato značka věnuje výběru přírodních ingrediencí. Každý výrobek je podroben rozsáhlému vědeckému výzkumu a testování. Kosmetika GIGI klade důraz na vysoký standard svých produktů a vyhovující péče všem typům a stavům pleti.

Kosmetika GIGI nabízí vynikající výsledky a účinky díky unikátní kombinaci přírodních složek a biotechnologií. Při výrobě produktů jsou dodržovány stejně přísné standardy jako při výrobě léčiv. Gigi využívá velmi účinných látek a použití kyselin. Proto jsou výsledky patrné ihned po proceduře. 

ACNE TREATMENT

čas: 110 min / 2.190 Kč

Kosmetické ošetření pro problematickou aknózní pleť

Ošetření na bázi aktivních účinných látek s protizánětlivým antibakterikálním účinkem. Ošetření se provádí produkty z řady Acnon, které jsou svým patentovaným komplexem aktivních účinných látek, velmi účinné v léčbě a prevenci akné.

Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie. Pomáhá při pubertálním akné, skvělé výsledky má také u klientek mastnou či zánětlivou pletí nebo hormonálními výkyvy. Ošetření zahrnuje hloubkové čištění, je-li pleť zanešená.

Jaké jsou účinky procedury?

 • Protizánětlivý, antibakteriální a hojivý účinek.

 • Zmírňuje zánětlivost akné.

 • Čistí pleť a odstraňuje přebytky kožního mazu.

 • Vyrovnává aktivitu mazových žláz a normalizuje olupování rohové vrstvy.

 • Neutralizuje volné radikály.

 • Napomáhá okamžitému hojení ran.

Abyste se účinně dokázali zbavit příznaků akné, doporučujeme produkty GIGI na domácí použití. S výběrem vhodných produktů Vám rádi poradíme a můžete je zakoupit v našem salónu.

KARBOXYTERAPIE

čas: 70 min / 2.190 Kč - post akné
čas: 80 min / 2.390 Kč - omlazení pleti
čas: 90 min / 2.490 Kč - Karboxy + acne treatment
čas: 90 min / 2.690 Kč - Karboxy + Bioplasma
čas: 90 min / 2.990 Kč - Karboxy + New Age G4

Jedná se o metodu použití oxidu uhličitého CO2, který přispívá k lepšímu prokrvení, intenzivní regeneraci a následnému nasycení pokožky kyslíkem a živinami. Tato procedura zvyšuje hladinu oxidu uhličitého v kůži, což vyvolává účinek v podobě zvýšeného přísunu kyslíku do problémových oblastí a stimuluje důležité procesy v pokožce.

Během aktivace se rozšíří krevní cévy, tonizují se svaly cévních stěn, zvýší se prokrvení pokožky a aktivuje se buněčný metabolismus. Má výrazné protizánětlivé a imunomodulační účinky. Napomáhá rychlému ústupu zánětlvých prvků, minimalizuje jizvy různého původu a zajistí aktivní rozvodf kyslíku k jednotlivým buňkám. Aktivují se fibroplasty vedoucí k obnovení kolagenové struktury. Aktivace buněčného metabolismu a mikrocirkulace přispívá ke zvýšení tvorby mezibuněčné hmoty, fibronektinů a kyseliny hyaluronové.

Tato procedura má velmi silný hydratační a anti-agingový efekt. Podporuje udržování hladiny vlhkosti v epidermální vrstvě kůže, která je velmi důležitá pro její zdraví.

Jaké jsou hlavní účinky karboxyterapie?

okamžitý lifting, stimulace tvorby kolagenu, silná hydratace, zlepšení struktury a kvality pokožky, obnova imunity pokožky, zmírnění projevů růžovky nebo akné, redukce otoků a zpevnění pokožky očního okolí, sjednocení a rozjasnění tónu pleti, eliminuje post akné (hyperpigmentace) a jizvičky

Konečný výsledek bývá viditelný do 24 hodin po ošetření, nicméně efekt je viditelný ihned po ošetření.

Ošetření Bioplasma

čas: 60 min / 2.090 Kč

GIGI bioplasma je luxusní unikátní řada, která řeší:

- rozšířené póry
- hrubou texturu pleti, šupiny
- snížení jasu, zašedlou pleť
- suchost a dehydrataci
- první příznaky stárnutí a vrásky

Efekt ošetření zajištují obsažené rostlinné kmenové buňky, které se získávají z mořských řas. Díky biomimetickým látkám se pokožka lépe vyrovnává s poškozením, které jí způsobuje nejen vnější prostředí, ale i věk.

Po ošetření je pleť krásně jemná, hydratovaná, rozjasněná, sjednocená, póry jsou stažené a mastný lesk se eliminuje. Toto ošetření lze provádět celoročně bez omezení.

Ošetření se doporučuje klientkám od 25 let a více.

Ošetření NEW AGE G4

čas: 90 min / 2.490 Kč

Liftingové anti-age ošetření pro zralou a stárnoucí pleť. Ošetření proti stárnutí s inovativním komplexem 3 peptidů, které stimulují a obnovují pleť. Jedná se o novou éru víceúrovňové obnovy pokožky.

Produkty NEW AGE obsahují jedinečný multifunkční komplex P.C.M - složený z peptidů a ceramidů zaměřený na obnovu a podporu hydrolipidové vrstvy a stimulaci mezibuněčné hmoty. Díky aktivizaci buněčného metabolismu pomocí aktivního komplexu P.C.M se zvyšuje produkce složek mezibuněčné hmoty, aminokyselin, polysacharidových komplexů a složek rohové vrstvy. Ošetření se doporučuje klientkám ve věku 35 a více.

Jaké jsou účinky procedury?

 • okamžitý lifting a zpevnění

 • stimulace a regenerace pokožky

 • hloubková hydratace

 • ochrana buněk pomocí atnioxidantů

 • regenerace pleti po agresivních kosmetických procedurách

 • zlepšení struktury pokožky

Pro ještě lepší výsledný liftingový omlazující efekt doporučujeme zakoupit produkty NEW AGE G4 na domácí použití. Produkty můžete zakoupit v našem salónu.

Ošetření Nutri-peptide

čas: 80 min / 2.290 Kč

Produkty z řady Nutri-peptide v sobě spojují inovativní high-tech biotechnologické ingredience a přírodní složky, které stimulují přirozené regenerační schopnosti ve všech vrstvách pokožky.

Toto peptidové ošetření zvýší hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové, zlepší strukturu a tón pleti za pomocí kyseliny mléčné a glykolové. Zjemní vrásky, dodá pleti svěžest a jemnost a zajistí optimální funkci mazových žláz. Peptidy působí do hloubky, čímž zajistí delší efekt na pleti než běžná kosmetická ošetření.

Ošetření je vhodné pro dehydratovanou, suchou, zralou, unavenou pleť bez jasu a smíšenou pleť.

Jaké jsou účinky procedury?

 • Hloubková hydratace.

 • Zlepšení struktury pokožky.

 • Sjednocení barvy a jasu pleti.

 • Zjemnění vrásek.

 • Zvýšení syntézy kolagenu a elastinu.

 • Regulace mazových žláz a čištění.

 • Rozjasnění, svěžest a mladistvý vzhled.

 • Ochrana buněk pomocí atnioxidantů.

Pro trvalé viditelné výsledky doporučujeme zakoupit produkty z řady Nutri-peptide na domácí použití. Produkty můžete zakoupit v našem salónu.